Kto to robi?

Nazywam się Piotrek Kamiński.
Niedawno doszedłem do wniosku, że jestem w wieku, gdy nie muszę już nikomu, niczego udowadniać. Rozmawiam z ludźmi.

Ogromną frajdę sprawiały mi lata, gdy pisałem dla dziennika Rzeczpospolita. Pracowałem też w Radiu RAM i Radiu Wrocław. Tą ostatnią redakcją kierowałem przez osiem lat, jako zastępca Redaktora Naczelnego.

Po drodze spotkałem wielu ludzi, którym zawdzięczam to, kim jestem oraz jak patrzę na świat. Jeśli coś z tego, co od nich otrzymałem przyda się – to dobrze. Jeśli masz własny sposób na życie, to też dobrze.

Nie potrzebuję więcej dowodów, by wiedzieć, że bezpieczna zamożność (niektórzy nazywają to bezpieczeństwem finansowym) zależy od kilku bardzo prostych rzeczy. Oszczędności i mądre podejście do pieniędzy, ryzyka oraz planowania, to tylko podstawa.

Zazwyczaj można mnie spotkać we Wrocławiu. Na blogu piszę tylko z mojego punktu widzenia. W rezultacie i tak każdy, sam ponosi odpowiedzialność za własne decyzje finansowe. Prawda?

Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.

Na LiczPieniadze.pl zajmuje się bezpieczną zamożnością.
Ten temat fascynuje mnie od dawna z trzech powodów:

Po pierwsze

Bogactwo ludzi wynika z oszczędności

Po drugie

Swoją bezpieczną zamożność (bogactwo) może zbudować każdy

Po trzecie

Nic nie sprawia większej frajdy z życia, niż pozbycie się problemów

Na moim blogu LiczPieniadze.pl nie ma tekstów sponsorowanych, linków partnerskich lub innych, tego typu (jawnych lub ukrytych) treści marketingowych. Przed publikacją artykuły dokładnie sprawdzam wszystkie fakty, usługi lub produkty, by uniknąć błędów lub nieporozumień. Jeśli jednak, pojawią się one, proszę o sygnał.
Wszystkie moje teksty mają charakter publicystycznych. Nie należy ich traktować jako rekomendacje do korzystania za jakichkolwiek usług finansowych lub powstrzymania się od nich.

Czytelnicy LiczPieniadze.pl podejmują decyzje finansowe na własne ryzyko.
Nazwy, znaki handlowe lub towarowe firm i produktów wykorzystuje tylko w celach informacyjnych.
Jestem autorem wszystkich oryginalnych tekstów na moim blogu. Mam do nich wszelkie prawa (autorskie, producenckie, majątkowe). Podobnie jest ze zdjęciami lub grafikami umieszczonymi w serwisie. Jeśli autorem treści jest inna osoba, jest to wyraźnie oznaczone. Korzystam z tych treści legalnie. Co polecam, przy okazji każdemu.

Tel. 665 186 923