Solidne ubezpieczenie na życie

Ochrona życia w pełnym zakresie obowiązuje od razu, bez karencji. Proste zasady z gwarancją wypłaty pieniędzy wskazanej osobie lub osobom. Bez podatku. Często używane, jako solidne zabezpieczenie spłaty kredytu bankowego.

Elastycznie do potrzeb

Bierzesz tylko taką polisę, jaką potrzebujesz. Składka dopasowana jest do rozmiaru ochrony i możliwości. Za resztę nie płacisz. Ubezpieczenie na życie, słynne z wysokich wypłat. Za rozsądne pieniądze.
Przekonaj się.

Bezpiecznie

Zostawiasz zgłoszenie. Szybko odpowiada licencjonowany konsultant. Decydujesz.
Jeden telefon, jedna decyzja. Zgodnie z twoimi potrzebami. Na podstawie regulacji polskiego KNF oraz UODO.
Od 2015 roku.

Ubezpieczenie NA START

2 bilety do kina
  • 50.000 zł ubezpieczenie na życie
  • 100.000 zł życie wypadek (NNW)
  • 50.000 zł nowotwór, zawał (i inne)
  • *

Ubezpieczenie OPTYMALNE

3dania w pobliskim barze
  • 400.000 zł ubezpieczenie na życie
  • 100.000 zł utrata wzroku, paraliż (i inne)
  • 200.000 zł nowotwór, zawał (i inne)
  • *

Telefon we Wrocławiu:
665 186 923

Messenger

  Zgadzam się na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od licencjonowanego przedstawiciela, działającego na podstawie wpisu do Rejestru pośredników ubezpieczeniowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, informacji handlowych, w tym przedstawienia oferty, za pośrednictwem udostępnionego przeze mnie w tym celu numeru telefonu lub adresu e-mail. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż zgoda ta może być odwołana w każdym czasie. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Firma Plus System z siedzibą we Wrocławiu, Jaracza 60/7, kod pocztowy 50-305 informuje że: jest administratorem danych osobowych; przekazanie danych jest dobrowolne; przetwarza dane osobowe w celu przedstawienia informacji marketingowej dotyczącej usług i produktów ubezpieczeniowych; służy Panu/i prawo dostępu do wskazanych danych oraz prawo ich poprawiania. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo do pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie działania w zakresie ubezpieczeń na życie realizowane są na podstawie wpisu do Rejestru pośredników ubezpieczeniowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11536968/P.

Dane osobowe zarządzane są zgodnie z regulacjami Urzędu Ochrony Danych Osobowych na podstawie zgłoszenie dotyczące zbioru danych osobowych.

Strona oraz formularz kontaktowy są szyfrowane i zabezpieczone protokołem SSL. Technologia zapewnia poufność danych przesyłanych przez Internet. Możesz mieć pewność, że nie trafią one w niepowołane ręce. Certyfikat SSL potwierdza wiarygodność strony.

* Orientacyjny koszt składki miesięcznej za ubezpieczenia na życie.
Powyższa ilustracja pochodzi z 10 lutego 2017 i została przygotowana dla osoby w wieku 30 lat, na podstawie indywidualnej analizy potrzeb ubezpieczeniowych (zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego).
Prezentowana rozwiązanie jest klasycznym ubezpieczeniem na życie. Materiał ten ma wyłącznie charakter informacyjny. W sposób ogólny przybliża charakter, zakres oraz koszty ubezpieczenia. Nie stanowi on oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ubezpieczenia regulują Ogólne Warunki Ubezpieczenia (owu). Zakres ww. ubezpieczenia indywidualnego może być zmieniony.